Lees hier de nieuwsberichten van onze conculega nieuwspagina's
IJsselstein - Hij hoopte op een prachtig bod dat hem zou helpen om dromen te verwezenlijken. De realiteit is dat ´Ranger Rob´ zes eeuwenoude stoelen woensdag bij een veiling van een veilinghuis in IJsselstein niet aan de man kon brengen. Niemand bracht zelfs een openingsbod van duizend...
Bekijk het hele nieuwsartikel van AD op https://www.ad.nl/dordrecht/ranger-rob-houdt-niets-over-aan-veiling-van-oude-stoelen-voor-opvang-wilde-dieren-gemiste-kans~a9fb495d/.
We werken graag samen met onze conculega van de andere lokale nieuwswebsites. We hebben allemaal als doel om de inwoners van IJsselstein te informeren over wat er speelt in IJsselstein. We delen dus ook graag andere nieuwsartikelen.
Deel dit artikel via social media
Bekijk meer nieuwsberichten